Przejdź do treści
logo gobrain

Nasze produkty

ITS GoBrain "Zabawy z dźwiękami"

Program Zabawy z Dźwiękami to innowacyjny produkt do wykorzystania przez internet w domu lub w gabinecie terapeuty. Pod postacią atrakcyjnej wizualnie gry komputerowej zaprojektowaliśmy dla dzieci szereg zadań pełniących różnorodne funkcje. Ćwiczenia zawarte w treningu przyczyniają się do efektywnego przetwarzania słuchowego, poprawy pamięci oraz koncentracji. Dzięki łączeniu różnych wyzwań w jednym zadaniu dziecko rozwija się na wielu płaszczyznach.
Nowość

ITS GoBrain Pre&School

Wersja programu przystosowana do pracy z nieograniczoną ilością uczniów. Program Zabawy z Dźwiękami Pre&School to innowacyjny produkt do wykorzystania gabinecie terapeuty, szkole, przedszkolu oraz innych placówkach edukacyjnych. Pod postacią atrakcyjnej wizualnie gry komputerowej zaprojektowaliśmy dla dzieci szereg zadań pełniących różnorodne funkcje. Ćwiczenia zawarte w treningu przyczyniają się do efektywnego przetwarzania słuchowego, poprawy pamięci oraz koncentracji. Dzięki łączeniu różnych wyzwań w jednym zadaniu dziecko rozwija się na wielu płaszczyznach.
Nowość

Platforma Terapeuta

Platforma Terapeuta jest narzędziem skierowanym do terapeutów i providerów GoBrain. Za pośrednictwem platformy można utworzyć profil użytkownika z wykorzystaniem Testu GoBrain oraz śledzić jego postępy w treningu. Na platformie dostępne są materiały do diagnozy oraz do wykorzystania w terapii. Dostępne ankiety oraz kwestionariusze są bardzo przydatne do zaplanowania działań terapeutycznych oraz oceny ich skuteczności.
Nowość

Zabawy z literkami

ZABAWY Z LITERKAMI to program w formie gry komputerowej stworzony z myślą o przyjemnej i skutecznej nauce literek. Program zawiera naukę wszystkich literek alfabetu od samogłosek po spółgłoski. Uczy tego czym jest sylaba. PRZYGOTOWANIE DO NAUKI CZYTANIA I PISANIA Zabawy z literkami są tak skonstruowane, aby dziecko poznając nowe literki najpierw nauczyło się ich, a następnie sprawdziło i utrwaliło swoje umiejętności. Istnieje możliwość zakupu Zabaw z literkami w zestawie zawierającym wszystkie litery alfabetu lub w mniejszych pakietach podzielonych zgodnie z zasadą wynikającą z procesu pojawiania się konkretnych głosek w rozwoju mowy. Każdy pakiet tworzy grupa liter odpowiadająca głoskom, które mają wspólne cechy artykulacyjne.
Nowość

Zabawy z głoskami

Dziecko podczas zadań uczy się rozpoznawać i różnicować oraz wymawiać podobnie brzmiące do siebie głoski, układa je w sylaby, a następnie w wyrazy. Uczy się również rozpoznawać i wskazywać fazy artykulacyjne wyrazu: początek, środek i koniec wyrazu. Aplikacja oferuje szeroką gamę gier interaktywnych. Za wykonywanie zadań dziecko zdobywa punkty i pochwały, co wzbudza zainteresowanie wśród dzieci i rozwija ich umiejętności.
Nowość

Zabawy z logopedią

Program z tej serii to idealna pomoc do zastosowania w dziećmi z problemami z wymową. Zestaw motywuje do ćwiczeń przez zabawę. Dzięki naszemu produktowi dziecko nauczy się wymawiać prawidłowo głoski i poprawi sprawność artykulacyjną. Jest to idealny sposób na dopełnienie procesu rozwoju mowy i komunikacji.
Nowość

Zabawy na pamięć i koncentrację

Programy z tej serii to wybór gier edukacyjnych dla dzieci, motywujące do treningu mózgu poprzez wykorzystanie konwencji zabawy. Dzięki naszemu produktowi dziecko nauczy się koncentrować na zadaniu, poprawi swoją pamięć. Jest to idealny sposób na dopełnienie procesu rozwoju mowy i komunikacji oraz przygotowujący do nauki czytania i pisania.
Nowość

Zabawy kreatywnego brzdąca

Programy z tej serii to wybór gier edukacyjnych dla małych dzieci, motywujące do nauki poprzez zabawę. Dzięki naszemu produktowi dziecko nauczy się nazw kolorów, kształtów, umiejętności segregowania, itp. Jest to idealny sposób na dopełnienie procesu rozwoju mowy i komunikacji oraz stymulację potencjału dziecka.​
Nowość

Zabawy z matematyką

Program Zabawy Z Matematyką to wybór gier edukacyjnych dla małych dzieci. Aplikacja motywuje do nauki liczenia poprzez zabawę. Dzięki naszemu produktowi dziecko nauczy się: cyfr, rozwiązywania działań i rozumienia podstawowych pojęć matematycznych. Jest to idealny sposób na przygotowanie do nauki matematyki.
Nowość