Przejdź do treści
logo gobrain

ITS Pre&School

ITS GoBrain Pre&School

Neuroaktywna stymulacja dedykowana dla
szkół, przedszkoli, poradni, gabinetów, placówek.

Przełam rutynę w pracy z dziećmi dzięki ITS GoBrain Pre&School. Nieograniczony dostęp do programów edukacyjnych na zajęciach logopedycznych, pedagogicznych i nie tylko!

ITS GoBrain Pre&School - Twoje narzędzie na cały rok w pracy z dziećmi. Wykorzystaj nieograniczone możliwości na zajęciach logopedycznych i pedagogicznych!

Czym jest ITS GoBrain Pre&School?

ITS GoBrain Pre&School Interaktywny Trening Słuchowy jest wersją naszego autorskiego treningu do wykorzystania w pracy z dziećmi przez terapeutów, nauczycieli oraz przez placówlki związanych z edukacją.

To świetny sposób na urozmaicenie zajęć logopedycznych lub
pedagogicznych. Umożliwia korzystanie bez limitu z naszych programów edukacyjnych na zajęciach logopedycznych, pedagogicznych oraz innych.

Udogodnieniem w wersji Pre&School jest to, że następną sesję możemy rozpocząć od zadania, na którym skończyliśmy lub wybrać dowolne inne zadanie. Wersja ITS GoBrain Pre&School jest dostępna zarówno offline jak i online.

Co ćwiczy ITS GoBrain Pre&School?

Trenując koncentrację, pamięć i normalizując wrażliwość słuchową stwarzamy szansę na sukces w roli ucznia. Dziecko samodzielnie trenuje mózg uzyskując od programu zwrotne informacje. 

ITS GoBrain składa się z:

  • około 80 zadań
  • ponad 300 ekranów interaktywnych
  • 4 stopni trudności w każdym 5 zadań głównych
  • Gry “Bonusy”

Trening obejmuje:

– ćwiczenia analizy i syntezy słuchowej raz pamięci słuchowej,

– rozpoznanie i różnicowanie dźwięków (wysokość, siła),

– rozpoznanie sekwencji i rytmów,

– zapamiętywanie sekwencji dźwięków,

– ćwiczenie pamięci słuchowej,

– rozumienie i zapamiętywanie poleceń,

– kształtowanie orientacji przestrzennej.

Wykorzystanie w codziennej praktyce terapeutycznej

Dodatkowym atutem są pomoce dydaktyczne oraz terapeutyczne w wersji do wydrukowania oraz scenariusze zajęć, co pozwala wchodzić w owocne relacje dziecko-terapeuta. Programy są atrakcyjną formą pracy jednocześnie ciekawą alternatywą ćwiczeń tradycyjnych