Trening słuchowy, Zabawy z dźwiękami, APD, Terapia, Logopedia, Gry edukacyjne, Diagnoza i terapia, Zabawa, Dźwięki, Gry, Edukacja, Gry logopedyczne, Pomoce logopedyczne, Nauka czytania, Darmowe gry

Opinie

Zauważyłam poprawę w umiejętności skupiania uwagi na poleceniach i na wykonywaniu zadań. Chętniej wykonuje zadania, które nie są zabawą tylko w jego rozumieniu „pracą”. Jest mu łatwiej zrozumieć zasady gry i zabawy. Uważam, że udział w projekcie był bardzo wartościowy, dla dziecka praca na tablecie była dodatkową atrakcją.

Mama Przemka

Jeśli chodzi o efekty udziału w projekcie to zauważyłam, że Lenka szybciej i łatwiej uczy się na pamięć – np. wierszyków. Według mnie poprawiła się jej pamięć, ponieważ nie potrzebuje tyle czasu na powtarzanie poszczególnych słów. Znajomi zauważyli różnicę, że Lenka chętniej i bardziej zrozumiale się wypowiada przy nich.

Mama Lenki

Dziecko zaczęło dobierać do swoich wypowiedzi nowe słowa, których wcześniej nie używało. Stało się otwarte na nowe zadania. Zaczęło interesować się poznawaniem alfabetu i chętnie zaczęło ćwiczyć pisanie. Mam wrażenie, że jest bardziej spokojne i nie wyraża swoich emocji nadpobudliwie tak jak wcześniej. Jest ciągle uśmiechnięte i rozmowne. Stosownie programu GoBrain sprawiało dziecku radość i chętnie z niego korzystał.

Mama Oskara

Poczatkowo zadania sprawiały synowi trudność, ale forma programu przypominająca grę zachęcała go do ćwiczeń. Teraz dużo lepiej idzie mu czytanie, lepiej mówi, kiedyś nie mógł powtórzyć za mną kilku słów, mylił litery, teraz poprawiła się Piotrusiowi pamięć tak, że pamięta całe zdania. 

Mama Piotrka